Strona główna Powiat DrawskiCzaplinek Lech Czaplinek podsumował ostatnie rozgrywki

Lech Czaplinek podsumował ostatnie rozgrywki

przez admin
Lokalny Reporter
fot. Lech Czaplinek

Klub piłkarski Lech Czaplinek przekazał informację o realizowanych w ostatnim czasie dziadzinach klubu i rozgrywanych meczach, które publikujemy poniżej. W najbliższą sobotę -7 marca piłkarze z Czaplinka wracają na czwartoligowe boiska. Na stadionie miejskim w Wałczu drużyna zmierzy się z piłkarzami  Orzeł Wałcz o godz. 13.

Informacja klubu LECH CZAPLINEK

Ponad 3 miesiące minęło od ostatniego ligowego spotkania naszej drużyny, w którym mierzyliśmy się z Intermarche Rega-Trzebiatów. W przerwie między ligowymi meczami nasza drużyna rozegrała spotkania pucharowe w ramach Pucharu Polski ZZPN o/Koszalin. W IV rundzie mierzyliśmy się w Mirosławcu z miejscowym Mirstalem, w którym odnieśliśmy zwycięstwo 6:0 po trzech bramkach Dawida Sobola, dwóch Patryka Kowalczyka oraz jednej Sławomira Bakiewicza. Następnie w V rundzie ulegliśmy na własnym stadionie drużynie MKS Sokół Karlino 1:3 po bramce Sławomira Bakiewicza.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi zachodniopomorskiej rozegraliśmy 5 meczów kontrolnych, z których wygraliśmy 4 i 1 przegraliśmy.
Wyniki gier kontrolnych przedstawiają się następująco:
25.01.2020 – euroboisko w Złocieńcu: Lech Czaplinek – Mechanik Bobolice 5:2
Bramki dla Lecha zdobyli: Bartłomiej Babiak – 3, Maciej Maciejewski, Konrad Kodz (zawodnik testowany) – po 1
30.01.2020 – euroboisko w Drawsku Pomorskim: Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie – Lech Czaplinek 4:2
Bramki dla Lecha zdobyli: Maciej Górniak, Mateusz Hamer – po 1
08.02.2020 – euroboisko w Kaliszu Pomorskim: Calisia Kalisz Pomorski – Lech Czaplinek 2:5
Bramki dla Lecha zdobyli: Damian Gałosz, Tomasz Tomczak, Maciej Maciejewski – po 1, Dawid Sobol – 2
14.02.2020 – euroboisko w Wałczu: Korona Człopa – Lech Czaplinek 0:2
Bramki dla Lecha zdobyli: Mateusz Pawłowski, Maciej Maciejewski – po 1
22.02.2020 – euroboisko w Złocieńcu: Lech Czaplinek – Mglks Błonie Barwice 7:3
Bramki dla Lecha zdobyli: Tomasz Tomczak, Mateusz Hamer, Patryk Kowalczyk – po 1, Maciej Maciejewski, Konrad Kodz (zawodnik testowany) – po 2

W najbliższą sobotę, tj. 7 marca wracamy na czwartoligowe boiska. Na stadionie miejskim w Wałczu zmierzymy się z drużyną Orzeł Wałcz o godz. 13, z którą w rundzie jesiennej na własnym stadionie zremisowaliśmy 0:0.
Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków na to spotkanie !
W najbliższym czasie przedstawimy kadrę naszej drużyny, która będzie walczyć w rundzie wiosennej o ligowe punkty.

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl