Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie IMSO CUP – grali w plażówkę

IMSO CUP – grali w plażówkę

przez admin
Lokalny Reporter

W niedzielę 5 lipca w Drawsku Pomorskim odbyła się druga edycja turnieju plażowej piłki siatkowej IMSO CUP. Do udziału w turnieju przystąpiło 12 drużyn. Rozgrywki prowadzone były na dwóch boiskach przy plaży nad jeziorem Okra.

Mimo silnych podmuchów wiatru zawodnicy walczyli o cenne punkty. W wyniku całodniowych rozgrywek wyłoniono finałowe pary.  Złote medale i puchary trafiły dla pary Kaczorowski/Tomaszewski, która pokonała w meczu finałowym parę Malewicz/Obst 2:0 (22:20, 21:13). Trzecie miejsce zajęła para Pintera/Jakubowski, która pokonała parę Subel/Kudźba 2:1.

Turniej został zorganizowany przez UKS Olimpijczyk oraz Gminę Drawsko Pomorskie. Zwycięzcom nagrody przekazał Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński, prezes UKS Olimpijczyk Piotr Łuczak oraz Arkadiusz Siwiński.