Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie Samochody z II wojny światowej dotarły do Drawska Pomorskiego

Samochody z II wojny światowej dotarły do Drawska Pomorskiego

przez admin
Lokalny Reporter

Uczestnicy IV rajdu pojazdów wojskowych przyjechali do Drawska Pomorskiego. Na miejsce swojej zbiórki wybrali pomnik dwóch czołgów, który znajduje się przy ul. Obrońców Westerplatte. To jeden z militarnych symboli naszego miasta, który bardzo dobrze komponuje się z zainteresowaniami uczestników rajdu. W rajdzie biorą udział pojazdy, które wykonywały swoje zadania w czasach II wojny światowej. Wszystkie pojazdy dotarły do naszego miasta na kołach i są sprawne.

Organizatorem rajdu jest Klub Pojazdów Zabytkowych, a jego członkowie wiele energii i pasji wkładają w to, aby pojazdy mogły okazjonalnie jeździć po drogach. Pojazdy chętnie są oglądane przez mieszkańców w miejscach w których uczestnicy rajdu mają postoje.

Pasjonaci sprzętu motorowego przez kilka dni będą zwiedzali teren Pojezierza Drawskiego oraz poligonu drawskiego.

Lokalny Reporter
Lokalny Reporter
Lokalny Reporter

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl