Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie Burmistrz odwiedził sportowca

Burmistrz odwiedził sportowca

przez admin

Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński spotkał się w dniu dzisiejszym z Arkadiuszem Lindnerem, sportowcem, który doznał wypadku podczas Rajdu Breslau, który rozgrywany był w ubiegłym tygodniu na terenie naszej gminy. Sportowiec w trakcie pokonywania jednego z odcinków specjalnych rajdu nie dojechał do mety. Poważny wypadek na quadzie uniemożliwił mu dalszą rywalizację.

Quadowiec trafił do drawskiego szpitala, gdzie przebywa do dnia dzisiejszego. Na co dzień sportowiec mieszka w Łodzi, ale teren naszej gminy nie jest mu obcy. Wielokrotnie brał udział w rajdach terenowych organizowanych na naszym terenie i chętnie przyjeżdża tu w celach rekreacyjnych.

W wielu wywiadach w mediach ogólnopolskich i międzynarodowych wielokrotnie podkreślał atrakcyjność terenu naszej gminy. Podczas spotkania Burmistrz Drawska Pomorskiego życzył sportowcowi szybkiego powrotu do zdrowia. Sportowiec otrzymał również pakiet materiałów promocyjnych naszej gminy.

Jak zapowiedział A. Lindner jak tylko odzyska sprawność fizyczną rozpocznie na nowo przygotowania do zbliżającego się rajdu Dakar w którym będzie reprezentował nasz kraj.

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl