Strona główna Powiat DrawskiCzaplinek Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze

Lech Czaplinek podsumował ostatnie mecze

przez admin

Za nami kolejne mecze ligowe rozegrane przez drużynę seniorów Lecha Czaplinek w sezonie 2020/2021 IV ligi zachodniopomorskiej. 19 września w 10. kolejce mierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Darłovii Darłowo, z którym zremisowaliśmy 0:0.

W tym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym zestawieniu: Rechtziegel – Czarnecki (80’ Krzemień), Woźniak, Kibitlewski Paweł (86’ Pacyk), Lutyński, Sobol, (86’ Szpakowski), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Resiak (73’ Wasyłyszyn), Kuzio (65’ Tomczak), Babiak.

W 11. kolejce ligowej Lech Czaplinek mierzył się 26 września na własnym stadionie z drużyną Orła Wałcz. Po bramce Bartłomieja Babiaka w 71 min. mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 1:0. W tym spotkaniu graliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki, Woźniak, Kibitlewski Paweł, Lutyński (83’ Krzemień), Wasyłyszyn (62’ Bakiewicz), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Resiak, Kuzio (62’ Tomczak), Babiak.

29 września Lech Czaplinek rozegrał mecz towarzyski w Złocieńcu z miejscowym Olimpem. W spotkaniu tym wystąpili zawodnicy, którzy grali mniej lub w ogóle nie wystąpili jeszcze w rozgrywkach ligowych. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:0 po bramkach Sławomira Bakiewicza, Damiana Gałosza, Tomasza Tomczaka oraz Jakuba Krzemienia.

4 października Lech Czaplinek rozegrał spotkanie w ramach 12. kolejki w Stargardzie z miejscowym zespołem rezerw Błękitnych. Niestety w tym meczu zwyciężyli gospodarze 1:0 po bramce Jarosława Piskorza w 83 min., a wystąpiliśmy w nim w następującym zestawieniu: Rechtziegel – Czarnecki (86’ Krzemień), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński, Wasyłyszyn (75’ Bakiewicz), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Resiak (78’ Kowalczyk), Kuzio, Babiak.

Kolejne spotkanie ligowe Lech Czaplinek rozegrał 10 października na własnym stadionie w ramach 13. kolejki rozgrywek z Kluczevią Stargard. Ten mecz kończy się niestety zwycięstwem gości 1:2 po bramce Jakuba Kuzio w 39 min. dla naszej drużyny oraz bramkach Grzegorza Magnuskiego w 11 min. oraz Kamila Bartoszyńskiego w 58 min. dla Kluczevii. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki (82’ Krasoń), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński, Wasyłyszyn (73’ Bakiewicz), Kibitlewski Piotr, Gałosz, Krzemień (67’ Tomczak), Kuzio, Babiak.

W 14. kolejce ligowej Lech Czaplinek mierzył się 17 października na wyjeździe z zespołem Rasela Dygowo. Po szalonym meczu obfitującym w dużą ilość goli wygrywamy to spotkanie 4:3 po dwóch bramkach Damiana Gałosza w 37 i 75 min., po bramkach Bartłomieja Babiaka w 35 min. oraz Patryka Kowalczyka w 64 min. Dla gospodarzy gole w tym meczu strzelili: Rafał Załoga w 53 min., Łukasz Włodarczyk w 77 min. oraz w 4 minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy Mikołaj Duwe. W tym spotkaniu graliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki, Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński (80’ Krzemień), Wasyłyszyn, Kibitlewski Piotr, Gałosz (86’ Bakiewicz), Kowalczyk (74’ Tomczak), Kuzio (89’ Krasoń), Babiak.

24 października Lech Czaplinek rozegrał spotkanie na własnym stadionie w ramach 15. kolejki z drużyną Sokoła Karlino. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach bramkowych ze strony obu zespołów mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w następującym zestawieniu: Rechtziegel – Czarnecki (85’ Kuzio), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński, Wasyłyszyn, Kibitlewski Piotr, Gałosz, Kowalczyk (77’ Pacyk), Krzemień (57’ Stróżyk), Babiak.

W 16. kolejce ligowej Lech Czaplinek mierzył się 31 października na wyjeździe z drużyną Białych Sądów. Po bramkach Bartłomieja Babiaka w 39 min. i Jakuba Kuzio w 49 min. dla naszej drużyny oraz Sebastiana Inczewskiego w 69 min. oraz Bartosza Kamińskiego w 88 min dla zespołu Białych mecz zakończył się remisem 2:2. W tym spotkaniu graliśmy w następującym składzie: Rechtziegel – Czarnecki (38’ Krzemień), Kibitlewski Paweł, Woźniak, Lutyński (80’ Resiak), Wasyłyszyn, Kibitlewski Piotr, Gałosz, Kowalczyk (72’ Pacyk), Kuzio (80’ Tomczak), Babiak. Po szesnastu rozegranych kolejkach zajmujemy 10. miejsce w lidze z dorobkiem 22 punktów (6 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek) i bilansem bramkowym 18:18.

Kolejne spotkania w ramach rozgrywek ligowych rozegrały również drużyny młodzieżowe Lecha Czaplinek w kategoriach: trampkarz, junior młodszy oraz junior starszy.

TRAMPKARZE
Drużyna trampkarzy pod wodzą trenera Dariusza Łacnego swoje mecze w sezonie 2020/2021 rozgrywa w ramach koszalińskiej grupy 1 C1 trampkarz.

18 września rozegrała ona na stadionie miejskim przy ulicy Parkowej spotkanie w ramach 3. kolejki rozgrywek z Juniorem Kalisz Pomorski. Ten mecz niestety nasza drużyna przegrała 2:7 po bramkach Dawida Rutkowskiego i Mateusza Skoniecznego.

W 4. kolejce rozegranej 25 września nasz zespół grał na wyjeździe z drużyną MUKS Orzeł 2010 Wałcz i po dwóch bramkach Jeremiasza Romanowicza i Mateusza Skoniecznego oraz po jednej Jakuba Skibińskiego i Oliwiera Kotowicza zwyciężył w meczu 6:3.

W kolejnym spotkaniu rozegranym 2 października w ramach 5. kolejki na własnym stadionie graliśmy z zespołem Redłovii Redło i zwyciężyliśmy w nim 3:2 po dwóch bramkach Mateusza Skoniecznego i jednej Szymona Majewskiego.

8 października nasza drużyna mierzyła się w 6. kolejce rozgrywek na wyjeździe z Pogonią Połczyn-Zdrój. W spotkaniu tym zwyciężył zespół gospodarzy 7:3. Bramki dla naszego zespołu strzelili Oliwier Kotowicz, Szymon Chudy oraz Jeremiasz Romanowicz.

17 października zespół trampkarzy zakończył rundę jesienną sezonu 2020/2021 meczem z Orłem Wałcz na stadionie miejskim w Czaplinku rozegranym w ramach 7. kolejki rozgrywek. W spotkaniu tym przegrywamy 1:9, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Oliwier Kotowicz. Po rundzie jesiennej z dorobkiem 9 punktów (3 zwycięstwa i 4 porażki) i bilansem bramkowym 33:45 plasujemy się na 4. miejscu w tabeli.

JUNIORZY MŁODSI
Drużyna juniorów młodszych pod wodzą trenera Jakuba Łacnego swoje mecze w sezonie 2020/2021 rozgrywa w ramach koszalińskiej I ligi okręgowej B1 junior młodszy.

19 września rozegrała ona na stadionie miejskim w Czaplinku mecz w ramach 3. kolejki rozgrywek z drużyną Błoni Barwice i zwyciężyła w nim 8:3 po czterech bramkach Mateusza Baranowskiego, po jednej Szymona Makucha, Oliwiera Guby, Jeremiasza Romanowicza oraz Dariusza Rutkowskiego.

W kolejnym spotkaniu rozegranym 26 września w ramach 4. kolejki rozgrywek nasz zespół grał na wyjeździe z drużyną MKP Szczecinek i wygrał w nim 3:1 po dwóch bramkach Jeremiasza Romanowicza i jednej Dominika Hołubka.

3 października rozegraliśmy na stadionie miejskim w Czaplinku spotkanie w ramach 5. kolejki rozgrywek, w którym podejmowaliśmy Victorię Sianów. Po bramkach Mateusza Baranowskiego i Oliwiera Guby zwyciężamy w tym meczu 2:1.

W kolejnym spotkaniu rozegranym 10 października w ramach 6. kolejki rozgrywek nasza drużyna podejmowała na wyjeździe zespół UKS Wieża Postomino. W spotkaniu tym padł bezbramkowy remis.

17 października zespół juniorów młodszych zakończył rundę jesienną sezonu 2020/2021 meczem ze Spójnią Świdwin na stadionie miejskim w Czaplinku rozegranym w ramach 7. kolejki rozgrywek. W spotkaniu tym wygrywamy 5:1, a trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Oliwier Guba oraz po jednej Mateusz Baranowski i Dominik Hołubek. Po rundzie jesiennej z dorobkiem 19 punktów (6 zwycięstw i 1 remis) i bilansem bramkowym 31:7 plasujemy się na pozycji lidera w lidze.

JUNIORZY STARSI
Drużyna juniorów starszych pod wodzą trenera Jacka Stawskiego swoje mecze w sezonie 2020/2021 rozgrywa w ramach koszalińskiej grupy 2 A1 junior.

20 września rozegrała ona kolejny mecz ligowy w ramach 3. kolejki rozgrywek. Po dwóch bramkach Igora Szafarza, po jednej Jakuba Krzemienia, Szymona Stróżyka oraz Wiktora Wasyłyszyna zwyciężyliśmy 5:3 w Złocieńcu w spotkaniu z miejscowym Olimpem.

26 września w ramach 4. kolejki rozgrywek mierzyliśmy się na wyjeździe na stadionie miejskim w Człopie z miejscowym zespołem Korony i zwyciężyliśmy w nim 9:1 po trzech bramkach Szymona Stróżyka, dwóch Igora Szafarza oraz po jednej Wojciecha Sekreckiego, Alberta Cylkowskiego, Kacpra Gortycha i Adama Groździeja.

4 października na stadionie w Czaplinku nasza drużyna rozegrała spotkanie w ramach 5. kolejki rozgrywek z zespołem Wspólni Różewo. W meczu tym wygrywamy 2:1 po bramkach Kacpra Gortycha i Jakuba Bienieckiego. W kolejnym rozegranym meczu ligowym

18 października w ramach 7. kolejki rozgrywek nasza drużyna podejmowała na wyjeździe zespół Santos Kłębowiec. W spotkaniu tym zwyciężamy aż 10:1 po czterech bramkach Szymona Stróżyka, dwóch Igora Szafarza oraz po jednej Jakuba Krzemienia, Kacpra Gortycha, Adama Groździeja oraz Sebastiana Pelca.

Po ośmiu rozegranych kolejkach z dorobkiem 18 punktów (6 zwycięstw) i bilansem bramkowym 45:7 zajmujemy pozycję lidera w lidze (2 zaległe mecze Lech rozegra w listopadzie).

Lech Czaplinek posiada również drużynę oldbojów, która w sezonie 2020/2021 rozgrywa swoje mecze w ramach I ligi Pomorskiej Ligi Oldbojów. Po jedenastu rozegranych kolejkach zajmuje ona 7. miejsce w rozgrywkach z dorobkiem 15 punktów (5 zwycięstw i 6 porażek) i bilansem bramkowym 25:24.

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców oraz sympatyków do śledzenia oficjalnego profilu Lecha Czaplinek na portalu społecznościowym Facebook dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/LechCzaplinek

Znajdują się na nim m.in. bieżące informacje z życia klubu, zapowiedzi meczy, fotorelacje, skróty ze spotkań ligowych oraz terminarze spotkań naszych drużyn.

Jednocześnie zachęcamy do finansowego wsparcia Lecha Czaplinek poprzez wpłaty na konto Pomorskiego Banku Spółdzielczego: 24 8581 1027 0400 0811 2000 0001.

Łukasz Smoleński, działacz LKS Lech Czaplinek

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl