Strona główna Powiat DrawskiCzaplinek Do Czaplinka wraca trzecia liga piłki siatkowej kobiet. Pierwsze mecze w sobotę ! [WIDEO]

Do Czaplinka wraca trzecia liga piłki siatkowej kobiet. Pierwsze mecze w sobotę ! [WIDEO]

przez admin

Już w najbliższą sobotę 30 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku zostanie rozegrany turniej III ligi kobiet w siatkówce. To wielki powrót seniorskiej siatkówki do naszego miasta po blisko 30 latach, która ostatni raz gościła tu w sezonie 1990/91 za sprawą drużyny siatkarzy Lecha Czaplinek.

W turnieju wezmą udział 4 drużyny: gospodarz – KPS Czaplinek, UKS OPP Powiat Kołobrzeski, MKS Koszalin, SMS Police. Zespoły te rozegrają między sobą łącznie 4 mecze, które bedą toczyć się równoległe na dwóch boiskach.

Rozkład spotkań wygląda następująco:

1. KPS Czaplinek – UKS OPP Powiat Kołobrzeski

2. MKS Koszalin – SMS Police

3. KPS Czaplinek – SMS Police

4. MKS Koszalin – UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Siatkarskie zmagania na hali w Czaplinku rozpoczną się o godz. 10:30. Ze względu na obowiązujące obostrzenia turniej odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego ze spotkań naszej drużyny zostaną przeprowadzone transmisje na żywo, które będzie można obejrzeć na profilu Facebook KPS Czaplinek pod adresem https://www.facebook.com/kpsczaplinek.

Zapraszamy do oglądania !

Łukasz Smoleński, KPS Czaplinek

Może Cię rownież zainteresować

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl