Strona główna Powiat DrawskiCzaplinek Podsumowanie występów czaplineckich siatkarek

Podsumowanie występów czaplineckich siatkarek

przez admin

W sobotę 30 października oba zespoły juniorek KPS Czaplinek udały się do Szczecina na mecz z UKS Pomorzanie-Pogodno-Bukowe Szczecin w ramach wojewódzkiej ligi juniorek. Jako pierwsze do rywalizacji stanęły zawodniczki KPS I Czaplinek. Po blisko 1,5 godzinie gry ulegamy drużynie ze Szczecina 1:3. Pierwszy set to dobra gra naszego zespołu, co przełożyło się na zwycięstwo w tej partii. W trzech kolejnych odsłonach lepsze okazały się gospodynie, które zasłużenie wygrały spotkanie. Cieszyć może fakt, że mecz w naszym wykonaniu był dużo lepszy niż poprzedni przeciwko drużynie z Gryfic.

            Niespełna godzinę od zakończenia pierwszego spotkania do rywalizacji przystąpiły gospodynie i KPS II Czaplinek. Podobnie jak nasz pierwszy zespół również młodsze zawodniczki musiały uznać wyższość rywalek, przegrywając mecz 0:3. Tutaj niestety zarysowała się znaczna przewaga umiejętności i doświadczenia przeciwniczek. Mimo porażek naszym dziewczynom dziękujemy za podjętą walkę oraz pokazane zaangażowanie podczas spotkań i życzymy powodzenia w kolejnych meczach !

            KPS I Czaplinek w Szczecinie wystąpił w składzie: Kuzio P., Michaliszyn L., Babiak J., Babiak K., Waszajło M., Kalka B., Waszajło R., Kaczir A., zaś KPS II Czaplinek w zestawieniu: Zalewska Z., Kliszczak S., Michaliszyn D., Wojtczak A., Nowacka D., Jakubowicz H., Smuga K., Wojtczak K. Trenerem naszych drużyn juniorskich jest Krzysztof Rosiak.

            Zapraszamy do śledzenia profilu naszego klubu na portalu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/kpsczaplinek, na którym znajdują się m.in. bieżące informacje z życia klubu, zapowiedzi meczowe oraz relacje ze spotkań.

Łukasz Smoleński, kierownik KPS Czaplinek

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl