Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie Drawsko Pomorskie: przygotowania do finału WOŚP rozpoczęte

Drawsko Pomorskie: przygotowania do finału WOŚP rozpoczęte

przez admin

W dniu 29 stycznia w Drawsku Pomorskim zostanie zorganizowany 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Drawski Sztab WOŚP działający przy Ośrodku Kultury przygotowuje szczegółowy plan wydarzeń, który zostanie opublikowany w najbliższych dniach.

Już teraz możemy zdradzić, że wracamy do formuły lubianych przez mieszkańców licytacji. W tym dniu w godzinach popołudniowych zaprosimy mieszkańców naszej gminy do budynku przy ulicy Piłsudskiego 12, gdzie w tak zwanym, starym budynku Ośrodka Kultury na scenie zaprezentują się w pokazach artystycznych dzieci z terenu naszej gminy, a to wszystko przeplatane będzie licytacjami. Będzie także koncert zespołu muzycznego. Szczegóły przekażemy mieszkańcom już niebawem – mówi burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński.

Zachęcam również mieszkańców naszego regionu do przekazywania przedmiotów na licytacje. Mogą to być zarówno prace rękodzieła, vouchery, czy talony, czy pamiątki z poprzednich finałów WOŚP. Liczy się każda złotówka ze sprzedaży tych przedmiotów – komentuje burmistrz Czerwiński.

Przedmioty na licytację można przekazywać bezpośrednio do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim (sekretariat) lub do Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim (pokój 206).

Elementem dodatkowym drawskiego finału WOŚP będzie turniej piłki nożnej drużyn amatorskich, który rozegrany zostanie w godzinach przedpołudniowych na hali sportowej.

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl