Strona główna Powiat DrawskiZłocieniec Złocieniec: ratusz zaprasza do licytacji WOŚP. Można zostać piłkarzem reprezentacji !

Złocieniec: ratusz zaprasza do licytacji WOŚP. Można zostać piłkarzem reprezentacji !

przez admin

Dziś na stronie Urzędu Miejskiego w Złocieńcu opublikowana została informacja o aukcji internatowej z której dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak czytamy w informacji – jeśli marzyłeś o meczu w piłkarskiej reprezentacji w koszulce z „ORZEŁKIEM” to masz niepowtarzalną okazję spełnić swoje marzenie. Zagraj w barwach reprezentacji Związku Miast Polskich, ramię w ramię z prezydentami, burmistrzami i innymi samorządowcami z całej Polski!. Wygraj licytację, wesprzyj WOŚP, a zagwarantujesz sobie udział w kolejnym meczu w wyjściowej „jedenastce”. Będziesz jak Lewandowski lub Szczęsny. Zapraszamy. Aukcja kończy się 7 lutego, więc pospiesz się !!!  Link do licytacji TUTAJ

W bieżącym roku reprezentacja ZMP planuje mecze m.in. z reprezentacją gwardii watykańskiej, polskich artystów oraz Słowenii. Zespół chce przygotować się jak najlepiej do kolejnych Europejskich Mistrzostw Burmistrzów i Prezydentów w piłce nożnej, które odbędą się w 2024 r. w Niemczech. Masz niepowtarzalną okazję by jednocześnie wzmocnić naszą drużynę i pomóc innymi żyć zdrowo w zdrowym świecie i wygrać z sepsą!

Kadra prezydentów i burmistrzów została utworzona 15 lat temu, pierwsze mecze zawodnicy rozegrali podczas Mistrzostw Europy Prezydentów i Burmistrzów w Piłce Nożnej, które odbyły się Austrii w 2008 roku. Pierwszym kapitanem był Andrzej Dziuba, Prezydent Tychów, który pełnił tę funkcję przez kilka lat, dbając przez cały czas, aby wzrastał poziom piłkarski drużyny. Obecnie w drużynie gra jeszcze kilku piłkarzy, którzy grali w kadrze z 2008 r. jak na przykład: Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu, Edward Maniura Burmistrz Lublińca czy Tadeusz Błędzki obecnie Zastępca Prezydenta Starogardu Gdańskiego . Zawodnikami, którzy pochwalić się mogą wieloletnim stażem w kadrze jest oczywiście dużo więcej jak choćby : Daniel Rak, Burmistrz Szczecinka, Paweł Grzybowski Burmistrz Rypina, Jarosław Sochacki obecnie Starosta w Rypinie, Roman Ptak, Burmistrz Niepołomic, Dariusz Tokarski były Burmistrz Pajęczna, Krzysztof Kosiński, Prezydent Ciechanowa, Mirosław Chyła, Burmistrz Pelplina, Artur Ludew, Burmistrz Szydłowca czy Adam Bolek, Burmistrz Białobrzegów. Przez wiele kadencji skład zespołu zasilali samorządowcy wielu miast i miasteczek z całej Polski.

Przez kilkanaście już lat kadra rozegrała kilkadziesiąt spotkań – od sparingów z lokalnymi drużynami w miastach, poprzez mecze charytatywne a kończąc na spotkaniach międzynarodowych z burmistrzami z takich krajów jak: Niemcy, Włochy, Czechy, Słowacja, Austria, Ukraina, Węgry. Piłkarze uczestniczyli także w kilku turniejach międzynarodowych. m.in. we wspomnianych już wcześniej mistrzostwach w Austrii, Mistrzostwach Europy 2012 r., które odbyły się Polsce (gospodarzem imprezy były Tychy) czy Mistrzostwach Europy 2016 r. w Czechach.

Trenerem kadry obecnie jest Robert Rogucki, były burmistrz Kobyłki, wieloletni reprezentant naszej drużyny, który także był w składzie w 2008 roku.

Do zobaczenia na boisku! Siema!

Termin (w ciągu roku od wylicytowania) oraz miejsce realizacji zostaną ustalone ze Zwycięzcą aukcji po potwierdzeniu wpłaty.

Może Cię rownież zainteresować

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl