Dyrektor Zakładu Karnego w Wierzchowie ppłk Patrycjusz Uchroński i Nadleśniczy Nadleśnictwa Świerczyna Jarosław Gloc podpisali porozumienie o współpracy. Na mocy zawartego porozumienia pracę w świerczyńskich lasach znajdą osadzeni z ZK w Wierzchowie. Dzięki temu skazani wesprą leśników w ich trudniej i ciężkiej pracy na rzecz ojczystej przyrody. W zamian zarobione pieniądze będą mogli przeznaczyć na spłatę zobowiązań finansowych, wsparcie swojej rodziny oraz zebranie środków na czas po opuszczeniu zakładu karnego.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaNie wyrażam zgody