Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie Dzieci z drawskich szkół rywalizowały w czwórboju w Ostrowicach

Dzieci z drawskich szkół rywalizowały w czwórboju w Ostrowicach

przez admin1

W dniach 24-25 kwietnia 2023 r. na stadionie w Ostrowicach rozegrane zostały Gminne Eliminacje Drużynowego Czwórboju Lekkoatletycznego w kategorii chłopców i dziewcząt. Każdy zespół liczył sześć osób. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły z naszej gminy. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m dziewczęta oraz 1000 m chłopcy.  Na wynik każdej drużyny składały się końcowe rezultaty pięciu najlepszych zawodników. Klasyfikacja  końcowa przedstawiła się następująco:
Dziewczęta:
I miejsce –   Szkoła Podstawowa z Ostrowic
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 z Drawska Pomorskiego
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 z Drawska Pomorskiego
IV miejsce –  Szkoła Podstawowa z Mielenka Drawskiego
V miejsce – Szkoła Podstawowa z Nętna


Chłopcy:
I miejsce –   Szkoła Podstawowa nr 1 z Drawska Pomorskiego
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 z Drawska Pomorskiego
III miejsce – Szkoła Podstawowa z Mielenka Drawskiego
IV miejsce –  Szkoła Podstawowa z Ostrowic
V miejsce – Szkoła Podstawowa z Nętna

Za zwycięzców, którzy będą reprezentowali naszą gminę w Złocieńcu za etapie powiatowym już  18 maja 2023r. trzymamy kciuki a wszystkim zawodnikom gratulujemy  zaangażowania i rywalizacji w atmosferze fair play.

.

.

.

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl