Strona główna Powiat DrawskiCzaplinek CZAPLINEK: młodzi piłkarze zagrali w turnieju

CZAPLINEK: młodzi piłkarze zagrali w turnieju

przez admin1

Zespół AP Czaplinek z rocznika 2015 udał się na świąteczno-noworoczny turniej w halowej piłce nożnej dzieci w Debrznie.

W grupie turnieju zagraliśmy z drużynami: AP Czaplinek, Chojniczanka Chojnice I, Chojniczanka Chojnice II, Brda Rytel, Kamionka Kamień Krajeński, Piast Człuchów, MKS Debrzno i Lider Rychnowy.

Był to kolejny dobry turniej drużyny trenera Krzyśka. Zawody stały na wysokim poziomie o czym świadczy trud zostawiony na boisku przez Naszych zawodników. Każdy mecz, który zagrali nasi młodzi piłkarze był bardzo wyrównany ale po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Dobra gra pozwoliła wygrać Naszym zawodnikom cztery mecze i dwa zremisować. Ponieśli także jedną porażkę.Brawa dla zawodników, ponieważ to kolejny dobry turniej tego rocznika.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został Kuba Młynarczyk.Na najlepszego bramkarza turnieju został wybrany bramkarz naszej drużynyAdam Bajon.Na zakończenie turnieju każdy zawodnik został uhonorowany pamiątkowym medalem.

Zagraliśmy w składzie : Olek Bońkowski, Adam Bajon, Kuba Rutkowski, Aleks Ziemlewski, Igor Trzciński, Kuba Młynarczyk, Nikodem Ślozowski, Wojtek Głowa, Antek Kuzan i Wojtek Brzozowski.Trener: Panek Krzysztof

No i Nasi Kibice-Rodzice – dziękujemy, nasz fan club był po raz kolejny najgłośniejszym na całej widowni. Głośny doping niósł się po całej hali.

Autor: Erwin Biegajło – Prezes Akademii Piłkarskiej Czaplinek.

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl