Strona główna Powiat DrawskiDrawsko Pomorskie Drawszczanie wystąpią w programach telewizyjnych

Drawszczanie wystąpią w programach telewizyjnych

przez admin

Już w najbliższy wtorek o godz. 20.00  w telewizyjnym programie Ninja Warrior Polska emitowanym w telewizji Polsat wystąpi Adam Litarowicz, mieszkaniec Drawska Pomorskiego, wielokrotny uczestnik wyścigów kolarskich i propagator sportu. Adam Litarowicz będzie miał do pokonania specjalny tor przygotowany przez organizatorów programu.

W sobotni wieczór będzie można zobaczyć występ Filipa Płażalskiego, wziął udział w programie MAM TALENT. Emisja odcinka z młodym mieszkańcem naszego miasta nastąpi w najbliższa sobotę o godz. 20.00 w telewizji TVN.  

Filipem wokalnie opiekuje się Agnieszka Szpargała i to ona przygotowywała młodego śpiewaka do występu w telewizyjnym programie. Filip na co dzień uczy się w Szkole Podstawowej w Drawsku Pomorskim i interesuje się śpiewem.

Młodego artystę do programu zgłosili rodzice Ania i Piotr Płażalscy, a nagranie i zgłoszenie do programu pomagał przygotować Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim. Filip niejednokrotnie zaskoczył mieszkańców naszego miasta swoim śpiewem. Ostatni jego występ odbył się podczas ceremonii Komunii Świętej, gdzie wzruszył do łez większość obecnych w kościele osób. Nagranie z tego występu w mediach społecznościowych osiągnęło miliony wyświetleń.

Może Cię rownież zainteresować

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl