W dniu 11 listopada kilkuset motocyklistów wzięło udział w X paradzie motocyklowej z okazji Narodowego Święta Niepodległości organizowanej przez BMM „PANCERNY”.
Motocykliści swoje spotkanie zorganizowali na ul. Dworcowej w Czaplinku. Po starcie grupa skierowała się na czaplineckie rondo, a następnie pojechali w kierunku Pławna. Punktem docelowym był Złocieniec. Po drodze motocykliści zatrzymywali się w miejscach pamięć i składali symboliczne wiązanki. Przejazd uczestników wspierali strażacy z ochotniczych straży pożarnych.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaNie wyrażam zgody