W ostatnim dniu roku około godz: 11:30 strażacy z terenu powiatu świdwińskiego zostali wezwani do miejscowości Batyń (gm.Rąbino), gdzie na miejscowym stawie załamał się lód pod mężczyzną i psem. Strażacy podjęli z wody najpierw mężczyznę, a następnie psa. Topielicy zostali bezpiecznie dostarczeni na brzeg. Do działań skierowano OSP Rąbino, OSP Połczyn-Zdrój oraz PSP Świdwin
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaNie wyrażam zgody