Strona główna Powiat DrawskiKalisz Pomorski Aneta Olszacka ogłosiła swoją decyzję. Chodzi o stanowisko Burmistrza Kalisza Pomorskiego

Aneta Olszacka ogłosiła swoją decyzję. Chodzi o stanowisko Burmistrza Kalisza Pomorskiego

przez admin1

Dziś w mediach społecznościowych informacje o kandydowaniu na stanowisko Burmistrza Kalisza Pomorskiego ogłosiła Aneta Olszacka, mieszkanka Kalisza Pomorskiego.

W informacji o starcie czytamy: Z wielką radością ogłaszam, że w nadchodzących wyborach samorządowych będę miała zaszczyt kandydować na stanowisko Burmistrza Kalisza Pomorskiego! W trakcie rozpoczynającej się kampanii moją kandydaturę wspierać będzie Komitet Wyborczy Wyborców Anety Olszackiej, którego kandydaci na radnych podzielają moją wizję. Mamy pomysły i wiedzę, w jakim kierunku powinna rozwijać się nasza gmina i jak korzystać z funduszy unijnych, których nowa pula będzie do wykorzystania właśnie w najbliższej kadencji. Wszelkie formalności już za nami- mamy Postanowienie Komisarza Wyborczego, NIP, REGON i rachunek bankowy.

Już wkrótce opowiemy Wam o sobie trochę więcej, o naszych planach i celach, o tym kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Program, który zaprezentujemy przybliży Państwu priorytety i kierunki działań, jakich chcemy się podjąć w ciągu najbliższych lat. Przygotowany został przy współpracy ze społecznikami. Uwzględniliśmy w nim tematy kluczowe dla naszej gminy, o których wspominaliście Państwo w rozmowach z nami. Wybraliśmy te, które naszym, i Państwa zdaniem, są najpilniejsze. Proponowane przez nas działania są możliwe do wykonania i realne finansowo. Jesteśmy pewni, że ich realizacja poprawi jakość życia w naszej gminie. Ważna jest również dla nas rzetelna informacja w gminnych mediach i przewidywalność działań samorządu, po to by mieszkańcy mieli czytelną sytuację i wiedzieli, jaka jest kolejność inwestycji, które mają być realizowane w poszczególnych częściach miasta, czy sołectwach. Czas zaplanować rozwój Gminy Kalisz Pomorski na kolejne lata. Preferujemy sukcesywne na miarę możliwości inwestycje i spłacenie obecnego zadłużenia.

Zdecydowałam się kandydować, ponieważ chcę gminy przyjaznej mieszkańcom, która dba o kontakt i uczciwy dialog z mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi i sektorem prywatnym. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w samorządzie. Swoją wiedzę chcę wykorzystać w gminie Kalisz Pomorski. Uważam, że potrzebna nam jest przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów. W swoich działaniach zawsze dążę do współpracy ponad podziałami Działania społeczne od dawna są częścią mojego życia. Wspieram stowarzyszenia i grupy nieformalne. Jestem osobą otwartą, kontaktową i zaangażowaną w sprawy, których się podejmuję. Bardzo cenię też siłę mieszkańców oddanych lokalnej społeczności. Lubię dzielić się wiedzą. Jednym z moich marzeń jest zachęcanie młodych ludzi do pracy w szeroko pojętym samorządzie. Dzięki temu będziemy mieli godnych następców, którzy w przyszłości mądrze i odpowiedzialnie pokierują życiem naszej gminy. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do obserwowania naszej strony i aktywnego udziału w kampanii. Razem możemy uczynić to miejsce jeszcze lepszym do życia.

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl