
400 kg karmy suchej, 150 puszek z jedzeniem i środki przeciw kleszczom to efekt zbiórki kibiców Pogoni Szczecin zrzeszonych w drawskim fanklubie FC ZDR. Do akcji kibiców Pogoni Szczecin włączył się również kibic Falubazu Zielona Ģóra – Mariusz, oraz wielu mieszkańców Drawska Pomorskiego i okolic.
Kibice szczecińskiej Dumy Pomorza w trakcie odwiedzin w Choszcznie mieli okazję wyjść z pieskami na spacer oraz nakarmić zwierzęta.
Jak powiedział nam jeden z organizatorów akcji – zachęcamy wszystkich do odwiedzin, pieski spragnione są obecności człowieka, pogłaskania. Potrzeby są ogromne, karma, smycze, przydałyby się wojskowe siatki maskujące, żeby osłonić boksy od słońca. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i obiecujemy, ze to nie koniec.




