Kilkuset motocyklistów wzięło udział w paradzie motocyklowej organizowanej prze Bractwo Miłośników Motocykli „Pancerny” Okazją do spotkania motocyklistów było Narodowe Święto Niepodległości. Motocykliście spotkali się w Wierzchowie, gdzie przed wyjazdem zaśpiewali wspólnie Hymn Polski. Następnie grupa udała się w przejazd drogami Pojezierza Drawskiego. Motocykliści przejechali z Wierzchowa do Czaplinka i powrócili do Wierzchowa. To była już trzynasta edycja tej imprezy. W tym roku organizatorów wspierało Nadleśnictwo Złocieniec, które ufundowało słodki poczęstunek dla motocyklistów.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaNie wyrażam zgody