Strona główna Powiat DrawskiWierzchowo Marek Mikulec wystartuje w wyborach. Chce zostać wójtem Wierchowa

Marek Mikulec wystartuje w wyborach. Chce zostać wójtem Wierchowa

przez admin1

Marek Mikulec dotychczasowy Przewodniczący Rady Gminy w Wierzchowie podjął decyzję o starcie w wyborach samorządowych. Będzie ubiegł się o stanowisko wójta gminy Wierzchowo. Aktualnie wójtem jest Jan Szewczyk, który nie weźmie udziału w najbliższych wyborach. Jest to już jego ostatnia kadencja na tym stanowisku.

W mediach społecznościowych opublikowano informację w której czytamy – drodzy mieszkańcy Gminy Wierzchowo! Chcielibyśmy poinformować Państwa, że startujemy w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024! Naszym kandydatem na wójta Gminy Wierzchowo jest obecny Przewodniczący Rady Gminy Wierzchowo Marek Mikulec. Udało nam się stworzyć grupę ludzi, którzy od lat są AKTYWNI w samorządzie, działają wspólnie i odpowiedzialnie na rzecz dobra mieszkańców naszej gminy. Młodzi ludzie, którzy idą razem z Nami wspierają inicjatywny społeczne, oświatowe i sportowe. Jesteśmy przekonani, że młodość i doświadczenie pozwoli nam w najbliższym czasie realizować szybszy rozwój naszej gminy. Działaczem samorządowym nie da się być „na chwilę”. Trzeba poświęcić się w całości w służbie dla mieszkańców. Będziemy informować o realizacjach, planach, wydarzeniach i spotkaniach z Wami

You may also like

Pomorze Zachodnie – portal Informacyjny

LokalnyReporter.pl

Strona wykonana i administrowana przez:
Golden-Media.pl